O nás

Ku každému klientovi a projektu pristupujeme individuálne a zodpovedne. Nesnažíme sa “predávať sa”, ale ponúkame to najefektívnejšie riešenie pri zachovaní kvality, potrieb a spokojnosti klienta. Za svojou prácou si vždy stojíme a sme na ňu hrdí.

Od roku 1992

AT STAVBY, s.r.o.

Spoločnosť pôsobí na stavebnom trhu v oblasti komplexnej obnovy budov viac ako 10 rokov. Od roku 1992 ako fyzická osoba, neskôr od roku 2008 ako spoločnosť BTB, s.r.o. Nové Zámky sme nadobúdali dôležité skúsenosti v oblasti zatepľovania budov, rekonštrukcie plochých striech a obnovy vnútorných priestorov budov. Od roku 2019 spoločnosť pôsobí pod názvom AT STAVBY, s.r.o. so sídlom Komárňanská cesta č.3, Nové Zámky. Cieľom našej spoločnosti je poskytovanie komplexných a kvalitných služieb v oblasti stavebníctva. Technickú a materiálovú podporu nám zabezpečujú poprední svetoví dodávatelia ako BAUMIT, STO, CAPAROL, KNAUF INSULATION, FATRA IZOLFA a ďalší výrobcovia. Spoločnosť vlastní viac ako 4000 m2 stavebného lešenia a montážne lávky pre práce vo výškach.

Základom úspešnej spolupráce je vzájomná komunikácia, čo nám umožní získať predstavu o požiadavkách investora. Po zhodnotení požiadaviek navrhneme ideálne technické riešenie a možnosti, ktoré vedú k želaným výsledkom.

Tešíme sa na spoluprácu

Anton Timoranský 

konateľ spoločnosti

Prečo vybrat práve nás

Špecialista na zatepľovanie budov už 10+ rokov

v našej stavebnej činnosti máme dlhoročné skúsenosti v oblasti fasádnych omietok a v zatepľovaní bytových a rodinných domov a budov. ponúkame aj komplexné služby v oblasti likvidácie nebezpečného odpadu na báze azbestu

zákazník a jeho požiadavky sú u nás vždy na prvom mieste, tak aby bol maximálne spokojný. množstvo ukončených stavieb a spokojní klienti sú našimi najlepšími referenciami. základom úspešnej spolupráce je vzájomná komunikácia

stavby realizujeme najnovšími technologickými postupmi. pracujeme s kvalitným materiálom, ktorý získavame od prestížnych výrobcov z domova i zahraničia.

spoločnosť disponuje komplexným profesionálnym pracovným tímom. naši zamestnanci sa neustále zlepšujú školeniami a certifikátmi v oblasti technológií, bezpečnosti a nových trendov.

Váš dôveryhodný stavebný partner

Spolu je všetko možné!

Sme tu pre Vás od roku 1992. Cieľom našej spoločnosti je poskytovanie komplexných a kvalitných služieb v oblasti stavebníctva.

kontaktný formulár

Adresa:

AT STAVBY s.r.o.
Komárňanská 3
940 02 Nové Zámky

IČO: 44 04 03 18
IČ DPH: SK2022557504

atstavbysro@gmail.com

Kancelária:

Eva Krutáková administratívna pracovníčka

+421 911 148 798

+421 903 912 869

PON - PIA / 08:00 - 16:00